Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Cēsu novada jaunieši robežas lauzīs arī šogad

Cēsu novada jaunieši robežas lauzīs arī šogad

Šajā vasarā septiņās jauniešu līdzdalības darbnīcās un kopīgā saliedēšanās pasākumā tiksies jaunieši no visa Cēsu novada. Aktivitātes norisināsies projektā “Iesaisties, sadarbojies un Lauz robežas!”, ko sadarbībā ar Cēsu novada jauniešu centriem un apvienību pārvaldēm īsteno biedrība “Youth For City - City For Youth”.

“Lauzt Robežas” ir saliedēšanās pasākums jauniešiem, kā pirmssākumi meklējami Pārgaujas apvienībā. Šogad tas norisināsies sesto reizi, savukārt otro reizi pulcēs jauniešus no visa plašā Cēsu novada.

Projekta centrālais temats ir līdzdalība, un tā īstenotāji to raksturo šādi: “Lai gan robežas ir ļoti dažādas - tādas, kas kartē atdala teritorijas, tādas, ko paši uzceļam vai iezīmējam savā prātā vai tādas, ko rada dažādi šķēršļi, piemēram, veselība, sabiedrības spiediens, ekonomiskie vai ģeogrāfiskie šķēršļi, neviena no tām nav par platu vai augstu, lai iesaistītos, īstenotu savus mērķus, pilnveidotu savu personību, kā arī izteiktu savu viedokli un spētu ietekmēt lēmumu pieņemšanas procesus un pārstāvētu savas intereses. Sadarbojoties, atrodot savus domubiedrus, esot daļai no kādas organizācijas, līdzīgi domājošiem, viss ir iespējams!"

Lai aktualizētu līdzdalības tematu vietējās kopienas kontekstā, Cēsīs un visās Cēsu novada apvienību pārvaldēs norisināsies jauniešu līdzdalības darbnīcas.

Savukārt projekta noslēgumā, 25. un 26.jūlijā tiks rīkots Cēsu novada jauniešu saliedēšanās pasākums, kas sniegs iespēju tā dalībniekiem savstarpēji socializēties, gūt informāciju par līdzdalības iespējām Cēsu novadā, kā arī ģenerēt idejas nākotnes sadarbībām.

Seko līdzi projekta aktuālajai informācijai Facebook un Instagram profilā @cesis_jauniesiem un apvienību pārvalžu, kā arī to jauniešu centru komunikācijas kanālos.

Projekts "Iesaisties, sadarbojies un Lauz robežas!" īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2023.-2025. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros”

Datums: 2023. gada 22. maijs