Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Uzņēmumi

Piensaimnieku kooperatīvā sabiedrība ''Drusti''

Uzņēmums pastāv kopš 1993.gada, ir stabils vidējais uzņēmums. Valdes priekšsēdētājs – Ainārs Krieviņš. Nodarbojas ar svaigpiena savākšanu un realizāciju. Pienu pārdod pircējiem ar augstākām piena iepirkuma cenām. Šobrīd stabila sadarbība izveidojusies ar SIA „PIENSAIMNIEKS". Kooperatīvs ir ieguvis atzīta lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīva statusu un saviem biedriem nodrošina lopbarības un citu lopkopībai nepieciešamo preču piegādi. Liela daļa no kooperatīva biedriem tradicionāli ir bijušas mazās piena lopkopības saimniecības, kurās ir viena līdz piecas govis, bet tagad daudzas izaugušas par saimniecībām no 50 -100 govīm.


Piensaimnieku kooperatīvā sabiedrība ''Piebalga''

Cēsu novads, Jaunpiebalgas pagasts, ''Lejas Jēci'', t.29424737

Augošs, uz attīstību vērsts uzņēmums, dibināts 2006.gadā, valdes priekšēdētājs - Jānis Razminovičs. Kooperatīva sniegtie pakalpojuma veidi ir svaigpiena iepirkšana un transportēšana, lopbarības, plēvju, tīklu, zālāju sēklu, veterināro medikamentu un citu materiālu sagāde, kā arī grāmatvedības un veterināro pakalpojumu sniegšana. Izveidojusies ilgstoša un laba sadarbība ar a/s ''Cesvaines piens''.


Saimniecībā uzkrātās plēves un citu iepakojumu izved bez maksas

Latvijas Zaļā punkta sadarbības partneris Eko Reverss aicina Latvijas zemniekus uzkrāt un pārstrādei nodot minerālmēslu maisus, dārzniecībā izmantoto plēvi, lopbarības ietinamo plēvi un sietus, kā arī plastmasas kannas. Izvešana notiks ar Eko Reverss transportu, iepriekš sazinoties ar Eko Reverss speciālistu pa tālruni 28382308 vai 67501011.


Jaunpiebalgas pasta nodaļa

Cēsu novads, Jaunpiebalgas pagasts, Gaujas iela 4, tel. 64162171

Pasta nodaļās sniedz pasta, eksprespasta, preses abonēšanas, tiešā pasta, preču piegādes pakalpojumus. Par pasta dibināšanas gadu Latvijā pieņemts uzskatīt 1632.gadu. Toreiz Zviedrijas karaļa ieceltais Vidzemes un Prūsijas pastmeistars Jēkabs Bekkers (Jacob Becker) Rīgā noorganizēja regulāru publisko pastu, ko izmantoja tirgotāji un pārējie iedzīvotāji. Sākumā pasts bija pastmeistara privāts uzņēmums, kas sedza savus izdevumus un guva peļņu no saņemtās sūtījumu apmaksas. Pasts arī saņēma ikgadējas dotācijas no Rīgas Rātes un no Vidzemes gubernatora. 1644.gadā Vidzemes pasta satiksmi pieslēdza Stokholmas pastam Somijā. 1685.gadā Kurzemes hercogs Fridrihs Kazimirs dibināja savu pastu, un pieprasīja zviedru varas iestādēm atcelt sava pasta darbību, uz ko Kārlis XI nevērsa nekādu uzmanību, pastāvot uz savām tiesībām Kurzemē. Krievijas senāts 1714.gada 24.septembrī izdeva rīkojumu par regulāra publiskā pasta darbības uzsākšanu līnijā Rīga - Valka - Tartu - Narva - Pēterburga. Šī līnija (ar turpinājumu Rīga - Klaipēda) kļuva par Krievijas impērijas galvaspilsētas Pēterburgas (kopš 1712.gada) galveno satiksmes līniju ar ārzemēm. Jaunas izmaiņas Kurzemes pasta satiksmē radīja vilcienu parādīšanās.

1918.gada 19.decembrī iznāca pirmā Latvijas valsts pastmarka. Latvijas valsts nodibinātās pasta iestādes sāka darboties 1918.gada 26.decembrī. 1992.gada 2.janvārī tika dibināts valsts uzņēmums "Latvijas pasts". 1994.gada 31.maijā Valsts prezidents izsludināja Pasta likumu, sakarā ar kuru "Latvijas pasts" tika pārdēvēts par valsts iestādi. 2004.gada 1.novembrī bezpeļņas organizācija valsts akciju sabiedrība ''Latvijas pasts'' tiek pārreģistrēta Komercreģistrā, kļūstot par valsts akciju sabiedrību ''Latvijas Pasts''.


SIA Gaujas kalns

Cēsu  novads, Jaunpiebalgas pagasts, Meža iela 10, tel. 64162244

Nodibināts 1993.gadā. Nodarbojas ar degvielas mazumtirdzniecību, autotransporta un autoservisa pakalpojumiem.


Zosēnu kooperatīvā krājaizdevu sabiedrība

Annas iela 4, Melnbārži, Zosēnu pagasts, Cēsu novads, LV-4133
Tālrunis: 28379447
E-pasts: zosenukks@inbox.lv
Vairāk informācijas ŠEIT.

Krājaizdevu sabiedrība ir finanšu kooperatīvs, ko veido cilvēki, kurus vieno kaut kas kopīgs — dzīves vieta, darba vieta vai piederība kādai organizācijai.

Jau pats nosaukums "krājaizdevu sabiedrība" ("krāj" un aizdod") norāda, ka šie cilvēki apvienojušies, lai izveidotu oficiālu organizāciju, kur uzglabāt naudu un pret mēreniem procentiem saviem biedriem piešķirtu aizdevumus. Tātad nodrošina sev pieejamus finanšu pakalpojumus pēc sev pieņemamiem noteikumiem.

Šīs demokrātiski pārvaldītās organizācijas biedri ir gan īpašnieki, gan pakalpojumu saņēmēji. Krājaizdevu sabiedrība darbojas pēc bezpeļņas principa vai arī veiksmīgas darbības rezultātā peļņa atgriežas pie biedriem uzlabotu pakalpojumu veidā.

Zosēnu KKS vizītkarte

1998.gada 24.martā Dibināšanas sapulcē 24 Zosēnu pagasta iedzīvotāji pieņēma lēmumu par KKS nodibināšanu.

1999.gada 16.decembrī Izsniegta Latvijas Bankas licence Nr.156 kredītiestādes darbībai.

2000.gada 14. februārī Reģistrācija LR Uzņēmumu reģistrā ar Nr. 44103018793

Zosēnu KKS biedru loks

Par Zosēnu KKS biedru var kļūt pilngadīga rīcībspējīga fiziska persona, kura piekrīt KKS Statūtiem, ir iemaksājusi iestāšanās naudu 12 LVL un iegādājusies vismaz 1 paju 12 LVL apmērā, un kura atbilst vienam no šiem nosacījumiem:

ir Jaunpiebalgas vai Raunas novada, vai Gulbenes novada Rankas pagasta iedzīvotājs;

  • ir nekustamā īpašuma īpašnieks minēto pašvaldību teritorijā;
  • veic komercdarbību vai aroddarbību minēto pašvaldību teritorijā;
  • ir piensaimnieku kooperatīvās sabiedrības "Drusti" biedrs.

Par KKS biedriem var kļūt jau uzņemto biedru laulātie.

Par KKS biedru var kļūt arī Jaunpiebalgas, Raunas un Gulbenes novada domes.

Zosenu KKS pakalpojumi

  • pieņem noguldījumus (garantētus saskaņā ar ''Noguldījumu garantiju likumu'');
  • izsniedz aizdevumus uz samērīgiem procentiem;
  • veic maksājumus biedru uzdevumā.

KKS biedru priekšrocības

  • finanšu pakalpojumu pieejamība dzīvesvietas tuvumā;
  • izdevīgas procentu likmes aizdevumiem un noguldījumiem;
  • vienkāršota dokumentu noformēšana aizdevumu saņemšanai;
  • iespēja veikt naudas uzkrājumus un saņemt aizdevumus sākot ar nelielām summām.

Alekša Pavalkoviča mikrouzņēmums

Nodarbojamies ar celtniecību. Mūsu prioritātes ir betonēšana, fasādes, iekšdarbi, renovēšana, labiekārtošana. Komandā ir kvalificēti apdares darbu tehniķi, mūrnieki, metinātājs, būvkonstrukciju montieris. Strādājam visā Vidzemē.

Mūsu kontakti: mob. 26631838
E-pasts Aleksis.pavalkovics@inbox.lv


SIA ''Virde''

Jaunpiebalgas pagasts, Cēsu  novads.

Mežizstrāde. Nodarbina 14 cilvēkus. T.26547573, e- pasts: andriszi@inbox.lv


Evitas Urbānes frizētava

Cēsu  novads, Jaunpiebalgas pagasts, Rūpniecības iela 2a

Tālrunis: 29126175

Piedāvā friziera pakalpojumus.


Salons ''Daniēla''

Cēsu  novads, Jaunpiebalgas pagasts, Raiņa iela 1c
Tālrunis: 26579863

Piedāvā friziera pakalpojumus, solāriju.