Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Noslēdzies "Dari Cēsu novadam" uzņēmējdarbības grantu konkurss

Noslēdzies "Dari Cēsu novadam" uzņēmējdarbības grantu konkurss

Noslēdzies 2023.gada Cēsu novada uzņēmējdarbības grantu konkurss “Dari Cēsu novadam”, kas tika izsludināts visā Cēsu novada teritorijā. Konkursā tika saņemti 28 projektu pieteikumi, no kuriem atbalstīti 14 projekti.
 
Pēc Cēsu novada uzņēmējdarbības grantu vērtēšanas komisijas izvērtējuma augstāko punktu skaitu un finansējumu saņēmuši šādi projekti: SKATĪT ŠEIT
 
2023. gada “Dari Cēsu novadam” uzņēmējdarbības grantu konkursa prioritātes bija unikālas un novadam jaunu vērtību nesošas projektu idejas. Šogad starp grantu ieguvējiem ir nonākušas ļoti interesantas idejas, piemēram, Jurģis Gregors Jēkabsons ar apstādījumu augsnes attālinātu monitoringa sistēmu, Hugo Grūbe ar kaņepju betona paneļiem ar nesošo konstrukciju elementiem, jaunieši ar ierakstu studiju un SIA Beta ar soft saldējumu kafejnīcu Cēsīs.
 
Cēsu Digitālais centrs piešķīra digitālo inovāciju balvu 1000 EUR apmērā Jurģim Gregoram Jēkabsonam par biznesa ideju, kurā plaši izmantotas informācijas tehnoloģijas.  
 
Konkursa mērķis ir iedvesmot aktīvai rīcībai un atbalstīt iniciatīvas, kas balstītas mākslā un kultūrā, digitālajās un radošajās industrijas, un atbilst ilgtspējīgas uzņēmējdarbības pamatprincipiem, kā arī nodrošina jaunu darba vietu radīšanu, jaunu produktu un pakalpojumu veidošanu
 
Uzņēmējdarbības grantu konkurss tika izsludināts jau devīto gadu. Grantu konkurss dod iespēju uzņēmējiem piesaistīt finansējumu līdz 3000 EUR apmērā uzņēmējdarbības idejas attīstībai.

Datums: 2023. gada 2. maijs