Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Jaunpiebalgas apvienības aktualitātes septembrī

Jaunpiebalgas apvienības aktualitātes septembrī

Pasākumi

Jaunpiebalgas Kultūras nama izstāžu zālē "Velves" 8.septembrī plkst.17.00 norisināsies Piebaldzēnu dzejas vakars "Mirklis Tev". Pasākumā gaidāma jauka muzikāla programma.

Radošā apvienība "Teātris un es" ielūdz uz izrādi bērniem un vecākiem "Uzmanību, peles!", kas notiks 19.septembrī plkst.10.00 Jaunpiebalgas Kultūras namā. 

Uzsākušies greiderēšanas darbi

5.septembrī uzsākušies greiderēšanas darbi. Tiek greiderēti Jaunpiebalgas apvienības grants ceļi, uz kuriem ceļu satiksme ir intensīvāka. 

Veic energoefektivitātes paaugstināšana projekta pieteikuma tehniskos precizējumus

Jaunpiebalgas apvienības pārvalde Centrālajā finanšu un līgumu aģentūrā (CFLA) iesniegusi projektu finanšu resursu ieguvei ēkas Brāļu Kaudzīšu ielā 9, Jaunpiebalgā, energoefektivitātes paaugstināšanai. 

Projekta pieteikums tika apstiprināts ar nosacījumiem. Tika pieprasīta papildus informācija par ēku un bija nepieciešams precizēt izstrādāto energosertifikātu. 

Pašvaldības ēkā atrodas neatliekamā medicīniskā palīdzība un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Jaunpiebalgas postenis.

Aktuālais attīstības projektos

Turpinās Jaunpiebalgas pansionāta būvniecības darbi. Pašreiz tiek veikti apkures sistēmas remontdarbi, kā arī norit apjomīgi iekšdarbi un ārdarbi. 

Jaunpiebalgas vidusskolas sākumskolā turpinās energoefektivitātes paaugstināšanas darbi. Noslēgušies iekšdarbi, sakārtots laukums pie mazās skolas, atjaunota ieeja un veikti citi apjomīgi darbi. Pašreiz tiek veikti fasādes apdares un siltināšanas darbi.

Vairāk par projektiem lasi šeit.

 

Datums: 2023. gada 5. septembris