Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Koncerts kopā ar grupu "Galaktika" un Ingrīdu Balodi

Koncerts kopā ar grupu "Galaktika" un Ingrīdu Balodi

Jaunpiebalgas Kultūras namā 23.decembrī plkst.18.00 notiks koncerts "Kad blakus silta sirds" kopā ar grupu ''Galaktika'' un Ingrīdu Balodi.

Adventes, Ziemassvētku un Jaunā gada gaidīšanas laiks vienmēr ir bijis īpašu sajūtu, virmojošu emociju, brīnumu un pārdomu laiks. Laiks, kad mēs vēlamies viens otram dāvāt visu savu sirds siltumu un mīļumu, laiks, kad mēs spētu atdot pašu dārgāko, lai būtu viens otram blakus un būtu starp tiem cilvēkiem, kur mums ir silti un mierīgi. 

Koncertprogramma - tējas vakars "Kad blakus silta sirds" kopā ar grupu Galaktika un dziedātāju Ingrīdu Balodi, ir labo un silto tradīciju turpinājums, kas aizsācies jau pirms daudziem gadiem. Ir mainījušies sastāvi un repertuārs, bet nav zudusi enerģija un mīļums, ko vēlamies sniegt saviem klausītājiem. Koncertā būs dzirdamas gan grupas Galaktika dziesmas, gan, kopā ar skatītājiem izdziedāsim, jau tradicionālās dziesmas, kuras spēj sasildīt.

Grupa "Galaktika" novēl: "Lai Jums gaišu domu, mīļu cilvēku un sirsnīgu brīnumu pilna šī gada nogale - ar aveņu tēju un piparkūkām!"

Ieejas maksa pasākumā 5 EUR vai 7 EUR.
Biļetes iegādājamas Jaunpiebalgas apvienības pārvaldes klientu apkalpošanas centrā.

Datums: 2022. gada 7. decembris